Loading...

EF GROUP DÜNYASI

Hayata geçirilen farklı projelere; proje çözüm ortağı olarak, kente ve son kullanıcıya yeni bir vizyon kazandıran EF Group, sizleri her daim kaliteli bir yaşama davet ediyor. EF GROUP; Proje Taahhüt, Proje Dekorasyon uygulamaları ile, İnce işler, Akrilik ve Mermer uygulamalarıyla,  inşaat sektörüne bir dünya ayrıcalık katmaktadır. Son teknoloji ürünleri ve uygulama tekniklerini kullanarak ilklere imza atmak bizim işimiz! Ef Group Dünyası adını verdiğimiz bu kolaylıklar, olanaklar ve hizmetler zincirinin en önemli hedefi hizmet ettiğimiz şahıs ve kurumların mutluluğunu sağlamaktır.

İşe başlarken hep ilk sıraya hayallerimizi taşıdık ve hiç bitmeyen değişim heyecanımız ile onlara hayat verdik. Her zaman ilkleri başarmak için çıktığımız yolculuk boyunca, farklı deneyimler, yeni dostlar ve yeni yol arkadaşları edindik. Bilgi ve tecrübemizi artırdıkça yeni yollar çıktı önümüze ve daha fazlası için harekete geçtik. Bizi biz yapan değerlere hep sahip çıktık.

  • Kurucu Ortak - Y. İnşaat Mühendisi
    YAVUZ SELİM ÇETİNKAYA
    Yavuz Selim Çetinkaya 1980 Konya Çumra'da doğdu. İlk Orta Lise eğitimini Konya’da tamamladı. Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü btirip, Selçuk Üniversitesi'nde Yüksek Lisans yaptı. Çalışma hayatına stajyerlik döneminde başlayan Çetinkaya, profesyonel iş hayatı sürecince Nurol Yapı, Çobanoğlu İnşaat son olarak Seha Yapı'da çalıştı. Yurt içi ve Yurt dışında konut, köprü, yüksek katlı iş merkezi, A.V.M. ve farklı konsepte projelerde, Saha Mühendisi Şantiye Şefi ve Proje Müdürü Konumlarında çalıştıktan sonra 2016 yılında Ef Yapı Group Firmasını kurdular. Çetinkaya Evli ve 2 çocuk babasıdır.  
  • Kurucu Ortak - Doğal Taş Uzmanı
    İRFAN DOĞAN
    İrfan Doğan, Ef Yapı Group A.Ş. Kurucu Ortak - Doğal Taş Uzmanı

EKİBİMİZ

İnce İşler Konya, İnce İşler Taşeron Konya, Anahtar Teslim İnşaat Konya, Anahtar Teslim, İnşaat, Konya, Alçı Konya, Boya Konya, Seramik Konya, Asma Tavan Konya, Duvar İşçilik Konya, Mermer Konya, Granit Konya, Akrilik Tezgah Konya, Tasarım Dekorasyon Konya, Proje Tasarım Ve Danışmanlık Konya, Mimari Tasarım Konya, Mimari Uygulama Proje Üretimi Konya, İç Dekorasyon Konsept Proje Tasarımı Konya, İç Dekorasyon Uygulama Proje Üretimi Konya, Statik Proje Üretimi Konya, Ruhsat Projeleri Hazırlanması Ve Ruhsat Takibi Konya, Elektrik Ve Mekanik Proje Konya, Farklı Proje Dallarında Anahtar Teslim İş Takipleri Yapılması Konya, İnşaat Danışmanlık Hizmetleri Konya, İnce İşler Taahhut Ve Takip Konya, Tuğla Duvar  Uygulamaları Konya, Kaba  Sıva Uygulamaları Konya, İnce Sıva Uygulamaları Konya, Alçı Sıva Uygulamaları Konya, Boya Uygulamaları Konya, Seramik Uygulamaları Konya, Alçıpan Uygulamaları Konya, Metal Ve Alüminyum Asma Tavan Uygulamaları Konya, Betopan Uygulamaları Konya, 3 Boyutlu Duvar Uygulamaları Konya, Dış Ve İç Isı Yalıtım Uygulamaları Konya, Ses Yalıtımı Uygulamaları Konya, Su Yalıtımı Uygulamaları Konya, Şap Uygulamaları Konya, Epoksi Zemin Uygulamaları Konya, Mermer Uygulamaları Konya, Granit Uygulamaları Konya, Dış Cephe Kaplama Uygulamaları Konya, Konya Akrilik, Konya Akrilik Tezgah, Konya Akrilik Mutfak Tezgahı Metre Fiyatları, Akrilik Konya, Akrilik Tezgah Konya, Akrilik Mutfak Tezgahı Metre Fiyatları Konya, Mermer Konya, Konya Mermer Firmaları, Konya Mermer Fiyatları, Konya Mermer Fabrikaları, Meram Sanayi Mermerciler, Konya Mermerciler Sitesi